NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 CrimaDubla Cuceritorul.

Go down 
3 posters
AuthorMessage
KIcKeR
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-11
Location : Constangeles

CrimaDubla Cuceritorul. Empty
PostSubject: CrimaDubla Cuceritorul.   CrimaDubla Cuceritorul. Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 10:10 am

http://www.megaupload.com/?d=U6NR1JCG

sunt prea multe poze... am scris si ora care era si orice, am in PC MULTE alte print-uri care nu au mai mult de 24ore cu el, dar presupun ca ce e aici e suficient
Back to top Go down
DobLeCriMe
New Member
New Member



Posts : 10
Join date : 2009-09-12

CrimaDubla Cuceritorul. Empty
PostSubject: Re: CrimaDubla Cuceritorul.   CrimaDubla Cuceritorul. Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:36 am

unde mi-a facut preluare? am poza ca e spotul meu..o sa o pun daca e nevoie
Back to top Go down
Rasko
Admin
Admin
Rasko


Posts : 16
Join date : 2009-09-10
Age : 34
Location : Constanta

CrimaDubla Cuceritorul. Empty
PostSubject: Re: CrimaDubla Cuceritorul.   CrimaDubla Cuceritorul. Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:51 am

Are un print in care esti singur pe spot.
Back to top Go down
DobLeCriMe
New Member
New Member



Posts : 10
Join date : 2009-09-12

CrimaDubla Cuceritorul. Empty
PostSubject: Re: CrimaDubla Cuceritorul.   CrimaDubla Cuceritorul. Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 11:52 am

daca te uiti mai bn nu se vede elfa mea ca e in a lui si a mea dadea buff era pe pamant Wink...am avut tot timpul pt

eu am fost baiat ca nu i-am facut printuri de ks ca venea din 5in 5min sa faca ks dar nabu vad ca e croit o sa vada el cate banuri o sa incaseze.

ce ar fi sa postez eu printu cu spotul meu si sa ia el ban pe pozele lui..dovada ca el mi-a facut mie ks Smile)
Back to top Go down
Rasko
Admin
Admin
Rasko


Posts : 16
Join date : 2009-09-10
Age : 34
Location : Constanta

CrimaDubla Cuceritorul. Empty
PostSubject: Re: CrimaDubla Cuceritorul.   CrimaDubla Cuceritorul. Icon_minitimeWed Sep 16, 2009 12:07 pm

Mda... bun deci intelesai cum o fost treaba. Printurile lui erau putin neclare.
Tu ai fost afk 1 ora sa inteleg.. si apoi el a venit pe spot cu ideea ca are dreptul sa iti ia spotul. Ai dreptate era elfa .. in elfa lui Smile .. my bad. Nu de alta da sunt trezit din somn.
Back to top Go down
Sponsored content





CrimaDubla Cuceritorul. Empty
PostSubject: Re: CrimaDubla Cuceritorul.   CrimaDubla Cuceritorul. Icon_minitime

Back to top Go down
 
CrimaDubla Cuceritorul.
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Complaints-
Jump to: