NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Merlin DL??

Go down 
+4
andreyelf
Ryan
october
DanteNr1
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:16 am

FRATE nu ma lua cu corect , nu e vina mea ca a gresit cnva undva k ? si nu va mai dati voi cu curu in sus ca si voi daca pateati la fel ca mn taceati din gura nu va apucati voi sa postati pe forum , ca uite domne ca vai doamne ce am patit , am dat de un bine si tre sa ii zic la admin , scapama de rr asta ca nu il vreau. Deci nu va mai cacati pe voi scuzatimi expresia. Asta e sa intamplat acm , vorba lu bysky problema e in sky eventu ala.
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:19 am

bine ma , asa o fi , dar daca incep si eu sa profit de "buguri" (mai exact proasta securitate a serverului) si incep sa-mi fac iteme full options cum o fi ? o fi bine dupa ? cand incerci tu sa ma faci cu 5 rr peste mine si eu 1 rr amarat , si nu poti ca am full options ... cum o sa fie ? te simti bine ? si eu atunci voi zice ca a fost bug mi-au aparut in inventar lasami-le acolo !
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:21 am

ba prietene altcva cand "profiti" de un bug al jocului altcva e un hack intelegi diferenta ?
Back to top Go down
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:21 am

andreyelf wrote:
deci va confirmat si october ca a fost cum am zis eu.Deci nu mi se pare normal sa imi stearga mie rr si statusu .

ba da trebuie sa-ti scoata stats
a scos mobi din sky, deci nu mai poate beneficia nimeni
deci ca sa mai jucam te lasa lvl 300 si e ok
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:24 am

nu mi se pare corect deloc sa imi scoata statusu si rr ca a fost greseala lui si fiecare plateste pt greselile sale nu ?. Si cum a zis si kicker el cand a dat rr in 45 de minute in sky nu sa luat nimeni de el acm imediat sariti la gatu omului. Asa a fost sky asta e nu va mai agitati si dati sfaturi la admini ce sa faca ca nu sunt incapabili si nu vau cerut voua parerea
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:28 am

bine acum TACI !!!
asteptam decizia adminului , si ADMIN AS DORI O DECIZIE CAT MAI RAPIDA SI MAI CORECTA PENTRU PLAYERII SERVERULUI !!!
Back to top Go down
DanteNr1
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2009-09-11
Age : 30

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:28 am

Hahaha sunteti toti noobi^^


AFK PENTRU VOI

PS:Cu 1 rr crezi k esti cine stie ce?^^
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:36 am

da ma dante ti se pare tie ca ma umflu ca am dat rr ?
Back to top Go down
DanteNr1
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2009-09-11
Age : 30

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:38 am

prea putin ma intereseaza k ai dat tu rr^^
Back to top Go down
KIcKeR
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-11
Location : Constangeles

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:42 am

BENY daca tu esti prost si in 50 ore nu dai rr problema ta, eu am mai putine ore ca tine si am rr... spune`mi si mie concluzia te rog
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:48 am

kicker fa-ti tu un char , eu fac elfa si te ajut , daca tu in 20 de ore dai rr eu ma las de mu , pana atunci taci ca puti de prostie ...
Back to top Go down
KIcKeR
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-11
Location : Constangeles

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:49 am

scuze shefu, ma iertzi ?
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:54 am

hai dale draq de posturi ca ne agitam toti pe aici ca niste pesti pe uscat si nu rezolvam nimic lasatio aja nu mai postati jucativa in continuare si aia e . Eu o sa imi caut un srv serios care are admini care stiu sa ia decizii si singuri nu sunt influentati de niste ciutani mucosi. La revedere si spor la lvl si rr . Beny cu Ryan un singur sfat . (inchideti calculatoarele si iesiti din casa ca se intampla multe in juru vostru si voi habar nu aveti)
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:56 am

Eu stau cu polizoru in mana,cu ochelarii de protectie pe ochi,imbracat in salopeta si scriu pe forum....pffffff


Topic Closed
Back to top Go down
Sponsored content





Merlin DL?? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Merlin DL??   Merlin DL?? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Merlin DL??
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Complaints-
Jump to: