NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:29 am

am vazut ca ai scos moby din sky....bun, e cel mai simplu, decat sa-l repari mai bine l-ai desfiintat:)))))))))))

dar asta nu ajuta ca MerlinDL a dat rr in 5 minute....DECI pune mana frumusel si scoate-i RR si stats ca sa mai putem juca, ca eu nu o sa stau 3 zile on cu vaci in spate si dau RR si asta da RR in 5 MINUTE ca tu nu ai grija de server, inchide serverul si baga-ti pana, dar nici nu am sa joc cu asta cu RR dat in 5 MINUTE......te-am inteles cu cry event ca sa buguit baza de date si am luat-o de la 0(nu stiai , nu ai vaut tu nici o vina) dar acum vad REA VOINTZA din partea ta, e greu sa-i scoti lui ala RR-ul si stats si sa-l lasi cu lvl 300 si stats aferente?
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:31 am

prietene nu esti mare pierdere pt srv.Te crezi aja de important pe srv ca sa il ameninti pe alex ca domne eu nu mai joc ca nu stiu ce nu stiu cum
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:39 am

a zis cineva ca vom fi o mare pierdere ? nu este singur Smile
dar vrem sa fie corect !
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:39 am

ducetiva fratilor nu plange nimeni dupa voi
Back to top Go down
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:49 am

andreyelf wrote:
ducetiva fratilor nu plange nimeni dupa voi

mai o sa plecam toti 6 daca asa se vrea...dar nu inteleg de ce sa plecam noi 6 ca tu esti un hotz care ai gasit o usa deschisa la o casa, ai intrat si ai furat......daca aveai bun simtz, vedeai usa deschisa nu intrai sa furi, sunai la proprietari sa o inchida.....mai ales ca erai sigur 100% ca vei fi prins.

eu spun ce e CORECT si DE BUN SIMTZ..... nu este ok ca unii sa stam 3-4 zile cu vaci in spate sa dam RR si tu sa furi un RR din neatentia OWNERULUI.....tu nu ai gresit, tu ai profitat, cine a gresit e OWNERUL, el a gresit el trebuie sa repare situatia...e simplu , ce atata targuiala.......a fost o scapare a ownerului tu ai profitat, dar sa aflat si acum ownerul trebuie sa remedieze situatia..sper ca sa inteles.......ce e atat de greu?......tu lvl 300 cum e normal si stats aferente si totul revine na lormalitate, ce atata vorba.


intrebare: tie merlin ti se pare ok, si de bun simt cum ai dat rr?...vrei sa dai rr in 5 minute go go go pe server cu 999999999 exp nu aici......inca odata sper ca sa inteles da?
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 10:57 am

ba nu mi se pare ok da pana la urma vb lu bysky eu nu joc pt altii joc pt mn deci sa intamplat asta e laso aja
Back to top Go down
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:03 am

andreyelf wrote:
ba nu mi se pare ok da pana la urma vb lu bysky eu nu joc pt altii joc pt mn deci sa intamplat asta e laso aja

ma dar de ce?.....daca e atat de simplu sa-ti faca charul cum era...dureaza 2 minute......ce e atat de greu?
nu deranjeaza pe nimeni.....revine la NORMALITATE......daca dura cateva ore de munca in baza de date as mai fi zis, dar in 2 minute se rezolva......tu lvl 310 hai si stats aferente si numai e nici o discutie.........asa e frumos, normal, de bun simtz etc.....daca se poate rezolva greseala in 2 minute ......NU VAD MOTIVUL PENTRU CARE NU AR FACE ASTA...tu vezi vre-un motiv de bun simtz ca sa te lase cu RR asta dat aiurea?
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:28 am

Mi-e asa o lene sa citesc ce scriu toti.....oricum,problema a fost rezolvata.
Back to top Go down
Sponsored content





neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Empty
PostSubject: Re: neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu   neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu Icon_minitime

Back to top Go down
 
neneaaaaaaaaaaa adminuuuuuuuuuuuuuu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Complaints-
Jump to: