NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?

Go down 
+2
verde
KIcKeR
6 posters
AuthorMessage
KIcKeR
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-11
Location : Constangeles

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:27 am

Atata timp cat lui MerlinDL i s-a dat rollback, vreau sa li se dea tuturor care au intrat in SkyEvent. eu nu pot intra ptr ca imi da error (monster50.bmd) si Ryan si "baietii" au fortzat sky ... si nu s-au plans ca fac lvl mai repede Smile
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:30 am

Bine ca ti-ai amintit acum si tu.Daca a vazut lumea ca nu mai merge treaba cu Sky,incepeti toti sa va dati in gat...trebuia atunci cand s-a intamplat (gen Merlin) nu dupa 10 ani,acum nu mai am ce sa fac.
Back to top Go down
KIcKeR
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-11
Location : Constangeles

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:39 am

treaba cu merlin s-a intamplat acum 30minute... Smile
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:41 am

ciutanu ala de ryan si gasca lui de amarati veseli care ii tin partea nu se plang de ei insusi ca uite domne ce am facut , se plang doar de altii cum draq sa se planga de ei si ryan imi dadea mie sfaturi sa postez pe forum sa nu stie ce nu stiu cum , ca daca nu imi iau ban permanent da punei frate pe ei admini ca u esti degeaba aici nu iei nici o decizie singur o iau altii pt u
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:47 am

andreyelf wrote:
ciutanu ala de ryan si gasca lui de amarati veseli care ii tin partea nu se plang de ei insusi ca uite domne ce am facut , se plang doar de altii cum draq sa se planga de ei si ryan imi dadea mie sfaturi sa postez pe forum sa nu stie ce nu stiu cum , ca daca nu imi iau ban permanent da punei frate pe ei admini ca u esti degeaba aici nu iei nici o decizie singur o iau altii pt u
nu am fost niciodata in sky event , asa ca mai taci !
Back to top Go down
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:49 am

ai venit si u in discutie aja ca bou care esti , taci in plm din gura ca u aja tre sa vb ca sa intelegi . Ca aja e la maimute tre sa le vorbesti pe limba lor
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 11:51 am

KIcKeR wrote:
treaba cu merlin s-a intamplat acum 30minute... Smile

Eu ziceam de "ceilalti".
Back to top Go down
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 12:49 pm

KIcKeR wrote:
Atata timp cat lui MerlinDL i s-a dat rollback, vreau sa li se dea tuturor care au intrat in SkyEvent. eu nu pot intra ptr ca imi da error (monster50.bmd) si Ryan si "baietii" au fortzat sky ... si nu s-au plans ca fac lvl mai repede Smile

ma kicker tu esti bolovan mare ti-am mai zis......nu am facut un lvl in sky event sau dupa sky event RR asta, se poate verifica in loguri foarte simplu.......am dat rr la ora 12.30......am intrat la ora 13 in sky2 lvl 150.....surpriza nu mai era nici un monstru...deci nu am putut sa-l fac......si nu am beneficiat de nimic
Dar tu esti prea talamba sa intelegi, una era sa faci eventul, sa-l termini si sa dai rr in 5-6 ore in loc de 12-13ore cum a fost inainte de rr db...ca pentru asta este eventul......(iti mareste exp pe o perioada), asta ar trebui setat perioada si cu cat la % iti mareste exp-ul...si alta e sa mori ca gasca in event si sa dai rr in 5 minute(bug clar).
Daca ar fi reparat eventul ar fi ok......doar cand il termini si iesi pe primu loc, doar atunci sa beneficiezi de avantajele eventului(ca de aia e event)...setarile le face ownerul(durata si cu cat la % creste exp)......dar dupa cum vedem nu se poate ca exista acest bug....mori si dai rr in 5 min.......capisi?
Back to top Go down
october
New Member
New Member



Posts : 20
Join date : 2009-09-17

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 2:52 pm

KIcKeR wrote:
Atata timp cat lui MerlinDL i s-a dat rollback, vreau sa li se dea tuturor care au intrat in SkyEvent. eu nu pot intra ptr ca imi da error (monster50.bmd) si Ryan si "baietii" au fortzat sky ... si nu s-au plans ca fac lvl mai repede Smile

recunosc, am facut fullstats pe skyevent.. pardo`, jumate de full
y, am trisat, imi recunosc gresala si`mi accept pedeapsa.. editeaza`m charu` la un sfert de fullstats.. de fapt... 10k peste tot e ok Very Happy:D:D
Back to top Go down
KIcKeR
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-11
Location : Constangeles

De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitimeThu Sep 17, 2009 9:33 pm

ma rog, sa inchida careva topic pls Smile
Back to top Go down
Sponsored content





De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Empty
PostSubject: Re: De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?   De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie? Icon_minitime

Back to top Go down
 
De ce DOAR MerlinDL Cand Sunt Atatia In Aceeasi Situatie?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Altceva Ce Am Uitat Sa Va Spun(Doar Pentru ALEX)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Complaints-
Jump to: