NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 vrajeala !

Go down 
3 posters
AuthorMessage
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

vrajeala ! Empty
PostSubject: vrajeala !   vrajeala ! Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:12 am

o dai in vrajeala domnu admin ... chiar october ne-a adus pe srv , el a gasit srv deci el ne-a adus , si nu a primit itemu rr trecut , ce garantie mai are lumea ca va primi rr asta vreun item chiar daca aduce lume ?
ah si ink ceva , alt event in afara de asta nu stii sa faci ?
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

vrajeala ! Empty
PostSubject: Re: vrajeala !   vrajeala ! Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 6:23 am

beny wrote:
o dai in vrajeala domnu admin ... chiar october ne-a adus pe srv , el a gasit srv deci el ne-a adus , si nu a primit itemu rr trecut , ce garantie mai are lumea ca va primi rr asta vreun item chiar daca aduce lume ?
ah si ink ceva , alt event in afara de asta nu stii sa faci ?

Nu-ti convine nu participi domnisoara,nu te obliga nimeni.SI NU e vrajeala,KIcKeR isi primise itemu asa ca nu mai spune prostii,pastreaza-ti opiniile pt tine ok ?
Back to top Go down
october
New Member
New Member



Posts : 20
Join date : 2009-09-17

vrajeala ! Empty
PostSubject: Re: vrajeala !   vrajeala ! Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:26 pm

verde wrote:
beny wrote:
o dai in vrajeala domnu admin ... chiar october ne-a adus pe srv , el a gasit srv deci el ne-a adus , si nu a primit itemu rr trecut , ce garantie mai are lumea ca va primi rr asta vreun item chiar daca aduce lume ?
ah si ink ceva , alt event in afara de asta nu stii sa faci ?

Nu-ti convine nu participi domnisoara,nu te obliga nimeni.SI NU e vrajeala,KIcKeR isi primise itemu asa ca nu mai spune prostii,pastreaza-ti opiniile pt tine ok ?

cati din oamenii care i`o adus kicker au mai jucat dupa ce si`a primit itemu?

Quote :
Hahahahaha

Tu ai vorbit cu aia din guild ... "haideti ma...ajutati-ma sa iau si eu un item,ziceti si voi ca v-am adus eu"

Smile))

Cand am spus ca verific data creeri conturilor...ai inceput sa o dai in vrajeli,hahahah. Lasa Wink)
Mai adu tu 5 pers....si iti voi da itemu (ca doar nu ma doare mana sa dau 5-6 click-uri)

am vb..? eu ti`am explicat tie ceva cum e cu guild nostru(unde merge 1 mergi si ceilalti) irelevant care a venit primu` si a chemat pe ceilalti din moment ce toti au fost de`acord ca unu` sa ia itemu- asta ca fapt divers

well,,, nu ma face pe mine itemu` ala.. vezi tu` pana azi eram nevoit sa pierd 15minute la fiecare 2ore in bc`uri pt un rahat de chaos(si nu faci tocmai lejer bc`uri la 1rr-fara aripi), np a trecut si asta...

mai ramane sa nu`mi fac set 380 ca deh`, sub 380 is nule itemurile si pt 20`lvls nu`s au fantezia
de itemuri s4 nici nu mai vorbim.. din bok5 dropu` e de nonexe- acelasi rahaturi care pica si din orci/kantru; si daca`mi zici ca un item s4 nonexe cu sok` pe el e de vre`o valoare... eu iti spun ca e un rahat cu tot soku` lui din moment ce pierzi optiuni de exe (dd/ref/dsr/etc) era sa uit.. si astea`s nule sub 380

no offence, dar cam astea`s problemele pe moment; ai putea sa le rezolvi pe astea si sa lasi sez5 ^^... cand ai timp,,, cand ai placerea sa lucrezi la server.. nu te "zoreste" nimeni.

--
Back to top Go down
Sponsored content





vrajeala ! Empty
PostSubject: Re: vrajeala !   vrajeala ! Icon_minitime

Back to top Go down
 
vrajeala !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Events-
Jump to: