NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ce tragedie

Go down 
5 posters
AuthorMessage
andreyelf
New Member
New Member



Posts : 34
Join date : 2009-09-13

Ce tragedie Empty
PostSubject: Ce tragedie   Ce tragedie Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:53 pm

Dupa ce ca ai 5 oameni online u mai faci si pizda mare la playeri frate. E bine tineo tot aja dami ban ... oricm norocu tau lai avut cu october si cu cei 6 prieteni ai lui care au venit pe srv ca ti-au inmultit srv ca eu bag mana in foc ca u nu ai mai mult de 150 de conturi. Si zic 150 cu bataie aja deci u consumi curentu degeaba cu srv asta , si crezi ca daca tii multe topuri pe pagina acolo o sa iti vina lume ? In locu tau puneam doar 1 da baremi sa voteze lumea pe ala care il tineam.
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

Ce tragedie Empty
PostSubject: Re: Ce tragedie   Ce tragedie Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 1:57 pm

As inchide si topicu asta....dar las lumea sa vada cat de prost esti...eu unu mor de ras cand citesc ce scrii,asa ca spor in continuare la tastat.Distreaza-ne !!!
Back to top Go down
DanteNr1
New Member
New Member



Posts : 25
Join date : 2009-09-11
Age : 30

Ce tragedie Empty
PostSubject: Re: Ce tragedie   Ce tragedie Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 2:33 pm

andrey eu cred k tu chiar esti prost scz k te fac dar la faza asta.....
Back to top Go down
bysky
New Member
New Member



Posts : 24
Join date : 2009-09-13

Ce tragedie Empty
PostSubject: Re: Ce tragedie   Ce tragedie Icon_minitimeSat Sep 19, 2009 5:55 pm

bai fratele meu eu am zis mai devreme ca e mai prost decat prevede legea si sa se impuste. vad ca nu vrea sami asculte sfatul. hahahaha
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

Ce tragedie Empty
PostSubject: Re: Ce tragedie   Ce tragedie Icon_minitimeSun Sep 20, 2009 2:15 am

scuzati-ma ca ma bag dar nu ma pot abtine cand vad atata prostie la o singura persoana Smile
poi ma , tu cand nu citesti regulile , nu le stii , nu le intelegi , vii la unu pe spot cu "party" de 2 dar coechipierul tau este pe alta plansa sau in alta parte , nu este la locul respectiv , tu postezi pt pk si ks ? ks unde ? pk este permis ! cum zicea si adminu , sunt niste reguli SIMPLE , pentru un regulament mai complex necesita mai multa lume activa pe srv , si cum vin idioti deastia ca tine care nu inteleg regulile acestea SIMPLE si vor altele mai dificile decat ar putea intelege ei , ce sa faci ma ? offf , ma faci sa rad Smile)
parerea mea : TUNDE-TE MA !!! iti apasa pe creier parul ! omg ...
Back to top Go down
Sponsored content





Ce tragedie Empty
PostSubject: Re: Ce tragedie   Ce tragedie Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ce tragedie
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Complaints-
Jump to: