NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 problema la castle siege

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

problema la castle siege Empty
PostSubject: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 6:18 am

A incercat october sa inscrie la cs dar normal ca nu merge, e perioada de dus sing of lord, deci cs-ul nu e sigur duminica.
te-am intrebat admine de 7 ori cand e cs-ul, te bateai cu pumnul in piept ca e duminica, habar nu ai, cand ti-am zis ca ai spus ca e marti ai dat-o in verzi si uscate, nici nu ma tineai minte ce ai vorbit.......marti sigur nu e, aflam si noi cand e cs-ul ala, sau poti sa-l setezi sa fie duminica sa se poata face azi inscriierile?....
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 10:34 am

Bolnavule....nu am zis niciodata ca e duminica si nici marti,am spus sa fiti atenti cand e perioada de inscriere asa ca nu ma mai freca la cap,beleste ochii si gata.
Back to top Go down
Ryan
New Member
New Member



Posts : 17
Join date : 2009-09-16

problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 9:39 pm

verde wrote:
Bolnavule....nu am zis niciodata ca e duminica si nici marti,am spus sa fiti atenti cand e perioada de inscriere asa ca nu ma mai freca la cap,beleste ochii si gata.

bolnav?......ai grija si tu la limbaj ca nu ne tragem de sireturi, iti vorbesc frumos, am pretentia sa-mi vorbesti la fel, nu esti in stare, nu mai raspunde la intrebari.
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 9:45 pm

Pur si simplu ma enervezi deja cu chestiile astea....de parca imi ceri tu mie socoteala. "Te bati cu pumnii in piept..." WTF ?!?! daca nu stii ce vorbesti...mai bine stai linistit.
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 11:17 pm

verde wrote:
Pur si simplu ma enervezi deja cu chestiile astea....de parca imi ceri tu mie socoteala. "Te bati cu pumnii in piept..." WTF ?!?! daca nu stii ce vorbesti...mai bine stai linistit.
dar tu stii despre ce vorbesti ? ai verificat vroedata cs-ul ? las-o-n colo de treaba , asta e al 2-lea rr db l a care sunt activ pe srv si nu am fost niciodata in aceste 2 rr db in CS , lumea vrea CS , il faci sau nu ? o freci la rece sau ne faci cs-ul ?
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 1:12 am

"o freci la rece sau ne faci cs-ul ?" <---- Asta ce e.......un ultimatum,amenintare sau ce ?
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 7:14 am

verde wrote:
"o freci la rece sau ne faci cs-ul ?" <---- Asta ce e.......un ultimatum,amenintare sau ce ?
vroiam sa scriu mai multe dar nu mai scriu nimik , esti de groaza , nu te intereseaza ca CS-ul nu merge , te intereseaza doar fraza aia care am scris-o ... offf
Back to top Go down
Sponsored content





problema la castle siege Empty
PostSubject: Re: problema la castle siege   problema la castle siege Icon_minitime

Back to top Go down
 
problema la castle siege
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» no castle siege
» Blood Castle
» blood castle & devil square

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Game Issues-
Jump to: