NoNameMu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoNameMu

Server Version Season 4 Exp 50x Drop 70%
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 server down

Go down 
2 posters
AuthorMessage
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

server down Empty
PostSubject: server down   server down Icon_minitimeThu Sep 24, 2009 11:23 pm

ADMIN cred ca este timpul sa rezolvi problema serverului down , sau cand pica asa din senin , oricum , playerii de pe server vor sa stie cand este server down si cat timp , nu jucam ca prostii aici si sa dai rr la srv cand vrei ,sau altele , nu ma intereseaza ce net ai , eu am rds/rcs si nu-mi pica niciodata , deci as dori totusi sa se stie cand se da rr la srv , cand serverul este pica mai mult de 30 min , si cred ca nu numai eu as dori asta ... vrei sa faci server pentru playeri fa-l !!! daca nu fa-l pt tine , 0 playeri on si gata , nu-l mai pune pe net ... unde sunte-m aici ? pe maidan ? iti iei o responsabilitate , atunci respect-o !!! Vreau sa stiu cu juma de ora cel putin inainte sa fie srv off , iar daca iti pica netu ceva ce nu cred ... nu ma intereseaza pui post de la un net si ne spui care-i problema , nu ne mai lasi ca retardatii sa asteptam sa vedem daca-i on sau off ...
Back to top Go down
verde
Admin
Admin



Posts : 55
Join date : 2009-09-10

server down Empty
PostSubject: Re: server down   server down Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 1:04 am

In primu rand gramatica ta m-a facut sa rad.In al 2-lea rand NU ma intereseaza pe mine ce net ai tu,eu am de la I-Link si PICA destul de des...asta e,iar din moment CE PICA (deci NU am net) cum ai vrea tu sa postez pe forum ca NU am net ?! (aici iar am ras).

In al 3-lea rand cand opresc eu serveru anunt mereu !!.Cand "pica" fara anunt acestea sunt urmatoarele cauze : DDOS atack,Client Hack (pica eDataServer) Speed,MuPie,etc (e destul de sensibil serveru la asa ceva) si tentative de FLOOD (cand luati D\C degeaba) pana sa dea filtru DROP la pachetele de flood exista o scurta durata in care netu merge in Time Out (deci luati D\C o data sau de mai multe ori....pana vede prostu respectiv care flodeaza ca nu ii merge treaba si se plictiseste).

Deci NU ma lua tu pe mine cu "responsabilitatea" din moment ce HABAR NU AI ce inseamna sa tii un server.Iar serveru fiind FREE nu am NICI O RESPONSABILITATE fata de tine sau de altcineva,iti place joci....nu iti place nu joci.Asa ca nu-mi mai da tu mie sfaturi ok ?

P.S. Daca vrei/vreti puteti dona (in mod regulat) pentru o conexiune auxiliara,securitate mai buna si sa pot cumpara un server de la Webzen bug free ca sa nu mai pice atat.Dar nu va convine clar...vreti si gratis dar faceti si scandal....ma luati pe mine cu "responsabilitatile" mele fata de voi (ca nu esti singuru care a spus asa ceva) si imi tot cereti socoteala....de parca as fii angajatul vostru...sau ceva de genu.
Back to top Go down
beny
New Member
New Member



Posts : 33
Join date : 2009-09-12

server down Empty
PostSubject: Re: server down   server down Icon_minitimeFri Sep 25, 2009 7:18 am

poate ne-am obisnuit noi cu un altfel de sistem (dex-ul)

P.S. in legatura cu gramatica mea din postul trecut , ai ceva impotriva ? as dori sa te vad cum scrii tu mai bine cand esti rupt de beat Very Happy Totusi imi place ce am scris cand am fost beat , probabil de nervi cand am intrat in casa si am vazut d/c de vreo 4-5 ore
Back to top Go down
Sponsored content





server down Empty
PostSubject: Re: server down   server down Icon_minitime

Back to top Go down
 
server down
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Server Up At 21:00
» Server OFF
» Server UP (Old One)
» Server OFF.Why ?
» Server Rules

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
NoNameMu :: NoNameMu Server :: Complaints-
Jump to: